Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 

Aktualność z dnia 2010-11-08 07:31:49

Będą ankietowali pasażerów.

Gdzie lecisz? Po co lecisz? Dlaczego korzystasz z usług tego przewoźnika? Między innymi takie pytania pojawią się już wkrótce w ankiecie skierowanej do pasażerów lotniska Rzeszów – Jesionka. Port lotniczy planuje wraz z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przeprowadzenie sondażu, by poznać profil swoich Klientów.

Przykład tego rodzaju współpracy lotniska z uczelnią w ramach projektu B R (biznes rozwój) stanowi podstawę do poznania potrzeb Klienta. Badając jego profil władze lotniska będą mogły dostosować ofertę do jego potrzeb. W projekcie mają pomóc studenci ze specjalności Aviation Management, czyli zarządzania naziemną infrastrukturą lotniczą. Do grupy badaczy dołączy także profesor Ulrich Deselem, który ma już spore doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach.
Jak twierdzi Anna Kubik-Nieckarz z zespołu marketingu i rozwoju połączeń portu lotniczego Rzeszów - Jasionka: Będą to potrzebne informacje przy rozmowach z nowymi przewoźnikami. Przydadzą się również, byśmy wiedzieli, jakie punkty usługowe powinniśmy na lotnisku prowadzić, jakie restauracje, bary, sklepy, maszyny z napojami, ale też jakie powinny być parkingi.
Wniosek taki, że już wkrótce lotnisko planuje poszerzyć wachlarz swojej oferty o nowe parkingi. Póki co proponujemy jednak skorzystać z oferty już funkcjonujących parkingów przy lotnisku Rzeszów – Jasionka. W tym celu kliknij tutaj:

http://www.parkinglotnisko24.pl/parking_lotnisko_rzeszow_jesionka.htm