Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 
Powrót do listy parkingów

Orange Parking

ul. Olszanicka 174, 30-241

 

Informacje o parkingu nie zostały zweryfikowane

Zarezerwuj parking w Krakowie

 

Średnia ocena parkingu na podstawie opinii klientów którzy rezerwowali ten parking: 79 100
Ocena: dobry  
 

Miejsce na parkingi czekalo. Wussy stoke super.

Stach
Ocena: bardzo dobry  
 

Wszystko jest Ok, tylko to błoto, droga dojściowa do terminalu, na parkingu Ok.

Rysiek
Ocena: bardzo dobry  
 

Wszystko ok. Polecam!!!!

Marcin Ptak
Ocena: słaby  
 

nie mam zastrzeżeń poza błędną informacją o transferze na lotnisko - którego nie ma

Anna Świerad
Ocena: dobry  
 

Parking bez zatrzeżeń, jedyny problem to, że nie było żadnego transferu na lotnisko, trzeb było iść na nóżkach, jeżeli nie ma się dużego bagażu - nie ma sprawy, bo to niedaleko, gorzej, jeżeli ktos ma spory bagaż.... ale ogólnie ok:)

Ewa
Ocena: bardzo słaby  
 

fatalne poinformowanie o lokalizacji parkingu. parking 1 nie ma miejsc, proszę podjechać na następny, znowu to samo, za trzecim podejściem udało nam się zaparkować mimo wcześniejszej rezerwacji. brak chodnika, oraz przejścia dla pieszych po wyjściu z parkingu w stronę lotniska. na parkingu był tylko 1 wózek na bagaże.

gogamni
Ocena: neutralny  
 

nie wiem czy to najbliższy parking przy lotnisku w krakowie, po raz pierwszy stąd wylatywałam- ale byłam zaskoczona długością spaceru= z bagazem ciężka droga. Jeżeli była jakaś alternatywa to zmniejszam do "fatalnie" ocenę obsługi

bea
Ocena: słaby  
 

Pan ,który przyjmował nas na parkingu -to koszmar

mate
Ocena: dobry  
 

Moja uwaga dotyczy moim zdaniem słabego oznakowania wjazdów . Brak wcześniejszego oznakowania wjazdu przy dojeździe na łuku drogi. Przeoczenie wjazdu jest wg obsługi nagminne. Jest problem wjazdu bramą ( jeżeli dobrze pamiętam nr 3 ) - jadąc od strony lotniska -linia ciągła - wymusza to objazd kilkukilometrowy w stronę Krakowa. Obsługa twierdzi, że większość klientów łamie przepisy drogowe i po zawróceniu na rondzie przekracza linię ciągłą.

Jerzy Miśków
Ocena: bardzo słaby  
 

Dojście do lotniska błotnistym poboczem ruchliwej drogi! To absolutny skandal. Parkingowy na 1 parkingu arogancki, stwarzający nerwową atmosferę, nic mu nie pasowało ani marka ani długość auta(wcześniej upewniałam sie, że nie ma problemu ze standardowym busem, wszak to tylko nieznacznie dłuższe auto od osobówek, a wzwyż to już nie jest chyba problem), odesłał nas na inny parking.Nieprzyjemnie i nieżyczliwie. Na pewno nie skorzystam ponownie.

Aleksandra
Ocena: słaby  
 

Pracownik ochrony podczas pozostawiania samochodu ,mało przyjemny wrecz arogancki. Po krotkiej wymianie zdan pozwolił pozostawic auto, z wielka łaską. Pracownik ochrony pod czas odbioru auta bardzo pomocny, mimo poważnej burzy sam opłacił w automacie mój postój na parkingu.BARDZO DZIĘKUJĘ PANU za pomoc!!!

Maciej Zalewski
Ocena: bardzo dobry  
 

Parking bardzo profesjonalnie przygotowany do obsługi Klientów. Przystępne ceny.

Adam
Ocena: dobry  
 

Niedrogo i bezpiecznie. Strzeżony (firma ochroniarska). Kilka minut spacerkiem do terminala.

Justyna