Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 

Aktualność z dnia 2011-12-07 10:07:16

Parking lotnisko Gdańsk. Te trzy słowa są niczym kula u nogi dla pasażerów.

Na co dzień mieszkam w Gdyni. To oczywiste, że planując urlop, bądź podróż służbową staram się, by mój lot był z lotniska w Rębiechowie. Jednak z uwagi na tamtejszy parking przy lotnisku zaczynam mieć duże wątpliwości – komentuje Pan Michał, mieszkaniec trójmiejskiej miejscowości. 

Jak pisze dalej Pan Michał problem dotyczy możliwości opłacenia miejsca na parkingu przy lotnisku w Gdańsku, a w zasadzie jej braku. Żadna z trzech widniejących przed terminalem kas po prostu nie działała.  Zamiast myśleć już o urlopie i skupić się na podróży, trzeba do ostatniej minuty biegać i załatwiać bilet. Tę niedogodność dostrzegają także pracownicy lotniska w Gdańsku, którzy z bezsilnością dodają, że niedziałające kasy, to standard po weekendzie.

Zły wizerunek parkingu przy lotnisku w Gdańsku, to także zły wizerunek miasta w oczach przyjezdnych turystów. Nie ma co ukrywać, taki parking to nie sztandarowa wizytówka dla naszego miasta, tym bardziej nie jest to zachęta dla korzystających z niego biznesmenów czy tzw. ważnych głów. Jeśli na samym początku trzeba biegać po parkingu i uporem maniaka szukać zaspanego pracownika, żeby dokonać zapłaty, to coś tu jest nie tak
.

Bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem i lekarstwem na zaistniały problem jest skorzystanie z innych parkingów przy lotnisku w Gdańsku oferujących alokację aut podczas wylotu. Są równie bezpieczne, dobrze ogrodzone, monitorowane 24 h na dobę, a do tego znacznie tańsze. By zaoszczędzić cenny czas i nerwy związane z poszukiwaniem miejsca dla samochodu proponujemy skorzystać z listy parkingów przy lotnisku w Gdańsku i zarezerwować miejsce za pomocą formularza online. Wykaz wszystkich znajduje się tutaj: 
http://www.parkinglotnisko24.pl/gdansk-rebiechowo/ceny_parkingow.htm