Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 

Dojazd na lotnisko w Modlinie

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, ul. Generała Wiktora Thommée 1a Nowy Dwór Mazowiecki

Na lotnisko w Modlinie można dotrzeć na cztery wygodne sposoby:

Po pierwsze pociągiem.

Korzystając z usług Kolei Mazowieckich wystarczy wysiąść na stacji Modlin. Dalej wystarczy przesiąść się do kursującego co 20 minut shuttle-bus’a , który dowiezie nas wprost na lotnisko. Zatem cała podróż z dworca w Warszawie trwa raptem 40 minut.

Po drugie PKS’em.

Wybierając ten środek transportu najlepiej najprzód dojechać do centrum Warszawy. Znajdując się na tamtejszym Dworcu Centralnym należy wsiąść do autobusu PKS zatrzymującego się na przystanku 04 od Al. Jana Pawła II lub skorzystać z autokaru TRANSLUD - przystanek Warszawa DTC, nr 2 i nr 6. Oba mają przystanki w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Twierdzy Modlin. Przystanki zlokalizowane są nieopodal terminala.

Po trzecie linią „Modlinbus”.

Linia Modlinbus kursuje pomiędzy Warszawą Centralną a Portem Lotniczym Warszawa-Modlin. Autobusy zabierają pasażerów spod przystanków: Metro Młociny (ul. Tomasza Nocznickiego, przystanek ZTM Metro Młociny 54) a także z Dworca Centralnego (Aleje Jerozolimskie 56 C, na Parkingu Strzeżonym Usługowej Spółdzielni Uniwersum). Za bilet w jedną stronę trzeba zapłacić 33 zł.

Po czwarte samochodem.

Chcąc sprawnie dojechać na modlińskie lotnisko należy wybrać trasę S7 prowadzącą w stronę Gdańska. Dalej należy zjechać na Nowy Dwór Mazowiecki krajową 62 bądź też przez Jabłonnę ulicą Modlińską. Osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z usług jednego z parkingów przy lotnisku w Modlinie.