Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 

Aktualność z dnia 2010-09-01 13:30:30

Wielopoziomowy parking na lotnisku Kraków-Balice to była dobra inwestycja!

Tak nowy obiekt komentują pasażerowie korzystający z usług lotniska Kraków - Balice. "Jestem przekonany, że to była bardzo dobra inwestycja. Dotychczasowy parking był koszmarnie mały, przez co większość czasu (płatnego oczywiście) spędzało się na kręceniu się w kółko i szukaniu wolnego miejsca parkingowego." - tak wielopoziomowy parking dla samochodów na lotnisku Kraków - Balice ocenia Pan Michał.
Przypomnijmy, że wielopoziomowy parking na lotnisku został otwarty na początku marca bieżącego roku. Parking mieści się vis a vis międzynarodowego terminala pasażerskiego i jest w stanie pomieścić aż 1243 samochody. Póki co funkcjonują trzy pierwsze kondygnacje, na których pasażerowie mogą zaparkować łącznie 424 auta, jednak już wkrótce do użytków pasażerów zostanie oddany kolejny poziom. Jak zaznacza prezes krakowskiego lotniska Jan Pmuła: "Wiele osób jest przyzwyczajonych do korzystania z parkingu na świeżym powietrzu, poprzez jego zamknięcie chcemy zachęcić pasażerów i ich rodziny do korzystania z nowego obiektu".

Najważniejsze jednak jest to, że opłata za parking nie ulegnie zmianie. Za pozostawienie swojego auta na godzinę, zapłacimy równe 6 zł, a za dzień - 40 zł. Przed budynkiem terminala w dalszym ciągu jest zatoczka, gdzie mogą zatrzymywać się auta przywożące pasażerów na lotnisko.