Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 

Aktualność z dnia 2011-09-12 09:34:24

Z nad Bałtyku pod samiuśkie Tatry za 200 zł!

Fikcja? Nic bardziej mylnego. Już w  grudniu zostanie otwarta linia lotnicza pomiędzy Gdańskiem a słowackim Popradem oddalonym o 60 km od Zakopanego. Co więcej cena za bilet lotniczy będzie plasowała się w granicach 200 zł.

To bezwątpienia duża okazja na przyciągnięcie pod Giewont turystów z nad morza, którzy dotychczas nie chcąc stać w kilometrowych korkach na zakopiance rezygnowali z urlopu w malowniczych Tatrach. Otwarcie rejsu lotniczego pomiędzy Gdańskiem a Popradem ogłosił w sierpniu Eurolot – firma będąca spółką córką LOT. Loty z nad morza będą odbywać się w czwartki i w niedziele - tak by mieszkańcy Pomorza mieli możliwość szybkiego i taniego weekendowego wypadu na narty. Dodatkowo Eurolot podaje, że gdy połączenie ruszy, wraz z biletem lotniczym będzie można zakupić w pakiecie skipass na noclegi i wyciągi narciarskie. Problem jednak w tym, że póki co taka możliwość zapowiadana jest tylko na Słowacji. 

Na razie jesteśmy dogadani z partnerami na Słowacji. Tamtejsze wyciągi i pensjonaty chociażby w Smokowcu czy Łomnicy są z nami. Co do strony polskiej cały czas trwają rozmowy co do sposobów współpracy – podaje rzecznik prasowy Eurolotu, Jacek Balcer. 

 Miejmy nadzieję, że ten rejs zyska sobie wielu sympatyków i pozwoli na dużo szybszą i bardziej ekonomiczną wyprawę mieszkańcom nadmorskich miejscowości w przepiękne polskie góry.