Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 

Aktualność z dnia 2012-04-03 17:15:12

Coraz więcej zapytań o Parking lotnisko Gdańsk oraz loty z Gdańska.


Pomorskie lotnisko w Rębiechowie cieszy się coraz większym uznaniem. Nie tylko biura podróży zauważyły wyraźny wzrost zainteresowania lotami z Gdańska, ale także… wyszukiwarki. Fraza parking lotnisko Gdańsk coraz częściej pojawia się wśród zapytań użytkowników największej na świecie wyszukiwarki Google.  

Najprawdopodobniej taka sytuacja jest pozytywną odpowiedzią na plany związane z rozbudową gdańskiego lotniska. Warto wspomnieć, że 31 marca odbyło się uroczyste otwarcie nowego terminala. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody wieczorna inauguracja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Gościem specjalnym tego wieczoru był Prezydent Lech Wałęsa razem z małżonką, który wygłosił mowę powitalną. Wśród zaproszonych pojawili się także Marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk, Wiceprezydent miasta Sopotu Bartosz Piotrusiewicz, Wiceprezydent miasta Gdyni Michał Guć oraz Arcybiskup metropolita gdański Sławoj Leszek Głódź.

 Nowy terminal to efekt wartej blisko 400 mln zł inwestycji, jednak jak zapowiada prezes Portu Lotniczego Gdańsk to dopiero początek rozbudowy. Lotnisko w ciągu dwóch ostatnich lat pozyskało infrastrukturę, której z pewnością mogą jej pozazdrościć inne porty lotnicze w naszym kraju. Dzięki takiej rozbudowie gdański terminal będzie w stanie obsłużyć blisko 5 milionów pasażerów. Od 6 kwietnia zmieni się także rola dotychczasowego terminala. Pierwsze piętro posłuży jako strefa odlotów non-schengen, natomiast parter będzie jako hala przylotów. Prace potrwają do Euro 2012.

 Na takich działaniach z pewnością skorzystają także parkingi przy lotnisku w Gdańsku. Większe zainteresowanie lotami z Gdańska to dla parkingów przy lotniskach więcej rezerwacji. Co więcej, jak pokazują ostatnie statystyki wyszukiwarki Google fraza parking lotnisko Gdańsk  jest coraz częściej wyszukiwana przez zainteresowanych pasażerów. Aktualnie przy lotnisku w Gdańsku można zostawić auto na jednym z kilkunastu parkingów. Cała lista wraz z cenami oraz możliwością rezerwacji miejsca online dostępna jest po poniższym linkiem:

 http://www.parkinglotnisko24.pl/gdansk-rebiechowo/ceny_parkingow.htm