Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 
Powrót do listy parkingów

Parking Pod Świerkami

ul.17-go Stycznia 70, 02-146 Warszawa

 

Informacje o parkingu nie zostały zweryfikowane

Zarezerwuj parking w Warszawie

 

Średnia ocena parkingu na podstawie opinii klientów którzy rezerwowali ten parking: 67.9 100
Ocena: dobry  
 

Wielokrotnie korzystaliśmy z tego parkingu. Bezproblemowo. Właściciel miły i dowcipny, zawsze chętny do pomocy a przede wszystkim punktualny . Zdecydowanie polecam ten kameralny parking.

Tadeusz Ł.
Ocena: słaby  
 

slabo zorganizowany transfer na lotnisko -brak własnego transportu i długie oczekiwanie na transfer-

Tadeusz
Ocena: dobry  
 

Korzystałem z tego parkingu dwa razy. Zawsze bezproblemowo. Właściciel miły i zawsze odwoził i przywoził z lotniska na czas. Zostawianie kluczyków nie było konieczne, mimo , że parking nie jest duży co dla mnie jest zaletą. Polecam.

Leszek
Ocena: dobry  
 

Polecam, przytulny i spokojny, korzystałem wielokrotnie i nigdy mi się nie zdarzyło abym nie miał transfery na lotnisko czy w drodze powrotnej , o ile mi wiadomo to chyba nie ma dowozu poniżej 3 dni ,ale tak jest na większości parkingach - potem każą w drodze powrotnej dopłacać za przywiezienie na parking bo też tego doświadczyłem w innym miejscu ,właśnie będąc krótko na wyjeździe.

Łukasz
Ocena: bardzo dobry  
 

Kameralny b.spokojny , każdy klient odwożony indywidualnie Polecam!!! Darek z łodzi

Darek
Ocena: bardzo słaby  
 

jestem tego samego zdania co pan wyzej. ja przyjechalem nie dosc ze sie zostawia kluczyki i nie przyjechal po mnie na lotnisko to jeszcze rozladowal mi specjalnie akumulator zeby wyrwac ode mnie 20 zl i jeszcze za transfer z lotniska musialem zaplacic. ale wyzwiska lecialy. TO BYLO BEZCENNE:)

czeslaw
Ocena: bardzo słaby  
 

Zdecydowanie nie polecam. Po przylocie Pan odmówił przyjazdu na lotnisko,choć było to w umowie.Przyjechał dopiero po ostrej wymianie zdań. Poza tym zabiera kluczyki od samochodu. Spotkałem się z tym pierwszy raz. Pewnie dlatego,że to bardzo mały parking i trzeba przestawiać samochody.

piotr