Rezerwuj parking

Sprawdź ceny parkingów

 
 
Powrót do listy parkingów

Parking Zielony

Leśnych Skrzatów 1 , 60-189 Poznań

 

Informacje o parkingu nie zostały zweryfikowane

Zarezerwuj parking w Poznaniu

 

Średnia ocena parkingu na podstawie opinii klientów którzy rezerwowali ten parking: 87.2 100
Ocena: słaby  
 

brak kontaktu telefonicznego. Długie oczekiwanie na transport.Reszta OK

beata
Ocena: słaby  
 

Nie jestem zadowolony, ponieważ kierowca podczas odwiezienia mnie na lotnisko, przekazał mi, że po przylocie mam czekać w tym samym miejscu, gdzie mnie podwiózł, tzn. przy sali odlotów, a okazało się, że bus przyjechał pod salę przylotów i tam czekał. Po kolejmych telefonach bus przyjechał po 15 min. bo okazało się, że nie mógł cofnąć spod sali przylotów (droga jednokierunkowa). Na dodatek okazało się, że podobno było dużo ludzi i zabrał tylko kierowców żeby mogli odebrać swoje samochody z parkingu i przyjechać po resztę pasażerów i bagaże co jest moim zdaniem niedopuszczalne, bo w umowie jest wyraźnie napisane, że odwozi się i przywozi wszystkich pasażerów, a nie tylko część. Ponadto w domu okazało się, że mam uszkodzoną jedną szybę, czego po ciemku nie mogłem zauważyć, więc wszelkie reklamacje i tak są teraz nieskuteczne. Na pewno nie skorzystam już z tego parkingu.

Ginger
Ocena: dobry  
 

Tak jak powinno byc.

Igor
Ocena: dobry  
 

Bardzo dobra obsługa. Polecam

Ania. O.
Ocena: bardzo dobry  
 

Parking znajduje się blisko lotniska, ma dogodny dojazd. Obsługa sprawna . Po przylocie czekaliśmy na transfer zaledwie kilka minut. Godny polecenia.

Izabela
Ocena: bardzo dobry  
 

Wszystko ok

Krystian
Ocena: bardzo dobry  
 

Parking godny polecenia

Paweł
Ocena: neutralny  
 

Wszystko w najlepszym porządku, transfer z lotniska na parking bezproblemowy.

Bartek
Ocena: bardzo dobry  
 

Wszystko super gorąco polecam!!!

Sławek
Ocena: dobry  
 

Parking godny polecena dla innych uztkowników.

Wiesław
Ocena: dobry  
 

Parking godny polecenia proponowalbym wprowadzenie mżłiwości zapłaty kartą. Usprawnienie transferu poprzez np. użycie większego samochodu ( szczególnie w okresie tzw. kumulacji jednorazowy przewóz wiekszej ilości osób i bagażu jednocześnie ) .

Artur Klein
Ocena: bardzo dobry  
 

Jestem bardzo zadowolony.

Aleksander
Ocena: bardzo dobry  
 

Bardzo dobry parkink kilkanaście razy parkowałem auto i wszystko OK. Polecam

Arkadiusz Boś
Ocena: słaby  
 

Nie polecam, ponieważ zapłaciłam więcej za parking niż miałam umówione z biurem zresztą oni przycinają sobie już dobrze i wiedzą co robią .. Jest jedno ustalone a co innego nabijają.

D. B.
Ocena: dobry  
 

Bardzo dobry kontakt, szybka rezerwacja, pełen profesjonalizm, POLECAM

Dominika
Ocena: bardzo dobry  
 

Obsługa bardzo miła, parking duży i dobrze zabezpieczony. Kontakt z parkingiem w porządku. Transfer na lotnisko szybko i przyjemnie, tak samo w drugą stronę :)

Ewa
Ocena: dobry  
 

Bardzo mila obsluga i uczciwa. Polecam innym uzytkownikom!

Jurek
Ocena: bardzo dobry  
 

Bardzo sprawnie, profesjonalnie i konkurencyjnie cenowo! Polecam!

Grzegorz Zieliński
Ocena: dobry  
 

Obsługa miła i bardzo sprawna w zakresie transferu na i z lotniska. Można byłoby pomyśleć o małym kąciku ze stolikiem i kilkoma krzesełkami dla czekających, ewentualnie zadaszoną na wypadek deszczu, jeżeli na załatwienie formalności w okienku trzeba poczekać w kolejce.

Maria
Ocena: bardzo dobry  
 

Bardzo dobre miejsce na pozostawienie samochodu przed wylotem.Tanio i bezpiecznie.

Maciek
Ocena: neutralny  
 

Parking nie jest utwardzony asfaltem jak było napisane w opisie, samochody stoją zbyt blisko siebie co skutkowało, że posiadam zarysowania błotnika po wizycie na parkingu.

gość
Ocena: dobry  
 

.

Zbigniew
Ocena: bardzo dobry  
 

jet ok polecam ,obsługa ok ,organizację związaną z transportem na lotnisko również dobra ,cenowo konkurencyjnie do innych parkingów ,polecam bo naprawde to solidna firma

włodek
Ocena: dobry  
 

Parking godny polecenia. Można spokojnie zostawić samochód na dłuższy postój.

Wiesław
Ocena: bardzo dobry  
 

Polecam, parking blisko lotniska + transfer na lotnisko - działa bez zarzutu. Miła obsługa i dobra cena - na pewno skorzystam poraz kolejny.

Jacek gabler
Ocena: bardzo dobry  
 

Witam. Bez obaw możecie zostawiać tam auto.Niska cena wysoka jakość !! Pan który przyjmował autko może miał gorszy dzień ale drugi który wydawał nadrobił :) Gorąco polecam!!!!

Łukasz
Ocena: bardzo dobry  
 

Polecam. Bardzo dobra cena, świetna lokalizacja. Dowóz bez zarzutu. Po przylocie na busa czekaliśmy niecałe 10 minut. Na pewno następnym razem ponownie skorzystam.

Filip
Ocena: bardzo dobry  
 

Bardzo przyjemny parking, obsługa i cena. Wszystko odbywa się szybko i zgodnie z regulaminem, z którym myślę należy się zapoznać aby uniknąć nieporozumień.

Marek
Ocena: bardzo dobry  
 

właśnie wróciłem z Rodos. jestem bardzo zadowolony z obslugi. chlopaki na parkingu szybko sie uwineli, byli mili i wystawili mi fakturkę. polecam zdecydowanie

Jakub